Alaus kelionė į JAV. 2016 m. Trečia diena.

Jau Lietuvoje buvo sutarta susitikti su didžiausio alus žurnalo pasaulyj „All About Beer“ vyriausiu redaktoriumi John Holl. Jis yra vienas iš penkių geriausių alaus žurnalistų pasaulyje. Kiti keturi jau yra parašę apie Jovarų alų ir Aldoną. Beliko tik Džonas. Taigi sutarėme susitikti mieste ir vėl valandą metro riedėjome iki Manheteno.

Susitikti sutarta aludėje „Blind Tiger“, kuris randasi restoranų rajone (dar vadinamu „gėjų“ rejonu). Atėjus baras dar neveikė, bet iškabos su užrašais „30 draft ales“ nuteikė gomurį maloniai. Pasivaikščioję kelias minutes po aplinkines tikrai gražias gatveles, susitikimo ir Džoną, ir durys atsidarė.

Tą dieną bare buvo „tap take over“ – visus kranus okupavo „Other Half Brewing” iš Brooklyno. Pasirinkimas stiliaus belenkoks – visiems įtiksi. Paragavau apie 12 „semplų“ po 80ml. O tuo metu dar teko vertėjauti imant interviu. Interviu užtruko apie pusantros valandos, kurių metu buvo išklausinėta viskas kas įmanoma. Padovanojome Džonui butelį „Jovarų alaus“. Kadangi NYC yra labai užimtas miestas, tai teko atsisveikinti su Džonu ir pribaigti alaus degustaciją. Džonas žadėjo straipsnį įdėti į pavasario numerį – bet deja sužinojau, kad jis paliko šį žurnalą ir dabar dirba laisvai smdomu rašytoju į įvairius kitus alaus žurnalus. Žadėjo straipsnį išspausdinti kur nors kitur. Lauksime.

Po interviu dar pusvalanduką pavaikščiojome, palydėjome Aldoną iki Brighton Beach apartamentų, o patys grįžome iki Manheteno. Ten radome kažkokį mažą pubą, su 20 draft kranų ir keliais šaldytuvais alaus iš viso pasaulio. Pasėdėjome dar ir apsipirkome alaus išsineštinai namo. Tada lėtai bei iškilmingai grįžome ilsėtis į apartamentus.

Leave a Reply