Alaus kelionė į JAV. 2016 m. Devinta diena plius.

Šį kartą aprašysime pusantros dienos. Tiesiog devinta diena buvo visiškai nealinga, o pažintinė. Nuvažiavome į Vašingtoną ir aplankėme visas lankytinas vietas. Ten gi visa eilė Smitsonians muziejų – visi nemokami, kiekvienas pastatas – sava tema. Aplankėm gamtos, meno, aviacijos ir kosmonautikos, indėnų meno ir dar kelis muziejus. Aišku buvo aplankytas Kongresas, Baltieji rūmai, Karo memorialas, kitos lankytinos Vašingtono centro vietos.

Pilnas miestas voverių!!!

Alaus teko imtis iš namų vėlgi pokemonų maišeliuose 😀 Nes centre maisto parduotuvių praktiškai nerasta, o ir alaus ten nėra. Tiesa vėliau išsiaiškinau, kad vos už kampo pražiopsojome alaus bravoriuką. Bet ir muziejuose įspūdžių užteko. Nusivaikščioję ir pavargę dar apie valandą grįžinėjome į Restoną. Vėlgi vakarienė su senais draugais ir geru alumi. Ir pasiruošimas kelionei atgal į Filadelfiją.

Dešimta diena prasidėjo kelione į Vašingtoną, kur turėjome sulaukti autobuso. Tiesa sušikti kiniečių autobusininikai atšaukė reisą, apie tai pranešdami mažu ranka rašytu lapeliu ant lango. Vos pastebėjome, kai jau pralaukėm veltui pusvalandį. Sunervino – nevažinėkite su kiniečių autobusais – smirda, nešvaru. O imkite Megabus – pora $ brangiau, bet švaru, yra internetas, rozetės, viskas laiku ir be jokių problemų.

Taigi įpykę užsukome į šalia esantį alubarį paieškoti wi-fi, išgert alaus, susižinoti kaip nuvykti iki Filadelfijos. Baras – tipinis, toks kokį rodo Holivudo filmuose. Alaus pasirinkimas tikrai didelis, tiek pilstomo, tiek šaldytuvuose. Vadinasi ta vieta „Regional Food and Drink Washington” (810 7th St NW, Washington DC). Specialiai eiti nereikia, bet pro šoną nepraeikit – bent užeikit pajausti Amerikos kabokų dvasią. Išgeriame porą bokalų alaus, prakeikiame kiniečius, valgyti net noras neatsirado…

Internete suradome, kur miesto autobusų stotis ir maždaug po valandos pėsčiomis jau buvome ten. Dar ir miesto pamatėme ir alaus parduotuvių pakeliui radome ir su gana dideliu alaus pasirinkimu – pasirodo jų nėra tik pačiam centre. Autobusų stotyje vėlgi internetu nusiperkam bilietus į Filadelfiją. Tiesa suprantame, kad jau vėluosime į renginį, bet ką jau padarysi. Po poros valandų atsisėdame į autobusą ir vykstame į šiaurę. O tai kas vyko Philadelphijoje – kitoje dalyje.

Leave a Reply